Britské kulinárske dobrodružstvá: Adventurous Kate, ktorý vytvára steak a koláč obličiek

, obsahuje pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Napriek všetkým stereotypom o britskom jedle, nenechajte sa oklamať – Briti robia pohodlne jedlo veľkolepo dobre. Je to všetko o počasí. Na pobreží Northumbria a vidie, ďaleko v chladnom, veternom severovýchodnom Anglicku, naozaj si myslíte, že Geordies túži po tuniakoch Ahi a avokádových šalátoch? Opäť je to Northumbria, nie južná Kalifornia.

Samozrejme, že nie! Chcú jedlo, ktoré sa prilepí na rebrá a udržiavajú ich v teple. Preto, The Steak and Kidney Pie, klasický britský základ.

Až do tejto minulej jari som si myslel, že „obličky“ v steakoch a obličkových koláčoch sa týkali fazule obličiek. A potom som išiel do obchodu s potravinami tu v Chesteri a takmer som omdlel, keď som uvidel balíčky orgánov, ktoré sedia vedľa steaka Rump.

Ak chcete vyrobiť koláč, musíte nakrájať obličky.

A je to nechutné.

Na videu:

Ewwww.

Odrezanie sa stalo časom variť. Dave našiel tento recept BBC online a vytvoril skvelú základňu – okrem steakov, jahňacích obličiek, hovädzieho mäsa a cibule, pridal červené víno, mrkvu a huby, ktoré koláč skutočne dobre dokončili.

Ukázalo sa, že výroba steak a koláča obličiek trvá dlho. Po zhnednutí mäsa, potom hnedom obličiek, stále musí variť hodinu a pol – potom ho nalejete do koláčovej panvice, doplňte ju pečivom a potom ho upievate ďalších 40 minút!

Konečný výsledok (ktorý sme jedli asi tri hodiny po tom, čo sme prestali variť):

Do pekla áno. Pie, ktoré sa tento dobre vyzerajú, by sa dalo podávať kdekoľvek v Británii-od elegantných reštaurácií v luxusnom Essexe po stoly v jedálni v chatách Northumbria na severovýchode.

Podávané na tanieri:

Bolo to sakra dobré. Dave povedal, že to bol najlepší steak a obličky, ktoré mal – kdekoľvek.

Pokiaľ ide o obličky, ako ochutnali? Dobre, ale čudné. Obličky chutia mäsité, ale iné – ako tmavé, bohaté mäso, ktoré som nikdy nezažil.

Budem pokračovať vo svojich offálnych dobrodružstvách a som si istý, že čoskoro budem s ľahkosťou nasekať a varím obličky.

Ak varíte s pečivom, je pravdepodobné, že po orezaní prebytku budete mať nejaké cesto.

Takže to dobre využijete! Vyrobili sme obraty naplnené Nutellou zakončené škoricou, cukrom a trochu muškátovým orieškom!

Takže to znamená, že sa môj prvýkrát snažím vyskúšať moju ruku v tradičnom britskom jedle (samozrejme okrem slaniny Sarnie). O pár mesiacov potom sa k vám vrátim o pár mesiacov potom, čo sme každý z nich získali 20 libier, aby sme takto jedli.

Získajte e -mailové aktualizácie od spoločnosti Katenever Miss A. Odhláste sa kedykoľvek!

Prvok meno prvé meno
Posledný názov Namelast
Váš e -mail e -mail
Predložiť

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *