Najlepšie 4 dôvody, prečo je výlet najlepšou metódou, ako ísť do New Yorku, ako aj do Spojených štátov

, či už ste online v Amerike alebo práve navštevujete dočasne. Cesta po celej krajine je niečo, čo musíte robiť.

Áno, lietanie je určite najrýchlejšou metódou, ako je to možné. Existuje však niečo o výlete, ktorý je taký kvintesenčne americký. Možno je to od všetkých ikonických filmov, ktoré fungujú cestné výlety, alebo je to preto, že americký diaľničný systém len vedie k tomuto typu cestovania.

Bez ohľadu na dôvod, výlet po New Yorku, ako aj zvyšok Spojených štátov je rukou dole najlepšou metódou na cestovanie. Ak nie ste úplne presvedčení o tom, že ste sa pustili do tohto dobrodružstva, pozrite sa, aby ste zistili, prečo je to najlepšia voľba.

1. Pochopte malú Ameriku

Ak ste z Francúzska, chápete, že v krajine je oveľa viac ako len Paríž. Ak ste z Veľkej Británie, chápete, že iba návšteva Londýna by bola škoda.

To isté platí pre Ameriku. Pri návšteve obrovských miest, ako je New York, ako aj Los Angeles, je určite vzrušujúce, tieto mestá, rovnako ako iné slávne mestá na celom svete, vám neposkytujú hlboký dostatočný pocit toho, o čom je Amerika skutočne.

Až keď sa ponoríte hlboko do malých miest Ameriky, pochopíte kultúru krajiny, kuchyňu, akcenty a názory. A tieto špeciálne oblasti medzi obrovskými mestami skutočne nie sú k dispozícii na preskúmanie ničím iným ako autom!

2. Ušetrite peniaze

Ak ste online v Európe, rozumiete oveľa lepšie ako ktokoľvek iný, aké cenovo dostupné môže byť cestovanie lietadlom na vlastnom kontinente.

To isté, žiaľ, neplatí pre Spojené štáty americké. Zatiaľ čo tam existujú letecké spoločnosti rozpočtu, nebudete objavovať lety vo výške 50 dolárov, ktoré robíte späť domov.

A zatiaľ čo plyn nie je šialene lacný, v porovnaní s lietaním stále ušetríte veľa peňazí.

Navyše, New York, ako aj ďalšie obrovské mestá môžu zničiť váš rozpočet, tak prečo nezostať v okolitých oblastiach s väčšou povahou?

3. Oceňujte jednu z najkrajších krajín na svete

To je pravda, Amerika je oveľa viac ako len socha slobody.

Amerika je dom na 58 národných parkov. Dokonca aj návšteva niekoľkých vám umožní zažiť krajinu na rozdiel od iných typov iných. Grand Canyon, ako aj Yellowstone sú s najväčšou pravdepodobnosťou najznámejší, avšak existujú aj ďalšie, ako napríklad Sion, olympijský, ako aj ľadovec, ktoré sú rovnako úchvatné.

A samozrejme, najlepšou metódou, ako ísť k nim, je autom. Systém národného parku v Amerike je pôsobivo organizovaný a vedie k vozidlám. Zistíte, že jazda z parku do parku, ako aj cesta na cestu, nemôže byť jednoduchším zážitkom.

4. Úžasná sloboda

Ak existuje jedna vec, v ktorej sa Američania pýšia, je to ich sloboda.

Vynikanie výletu je pravdepodobne najlepšou metódou na zažiť túto flexibilitu z hľadiska Američana.

Keď ste na otvorenej ceste, môžete upraviť svoju itinerár na rozmaru na základe regionálnych odporúčaní. Nemusíte sa obávať, že ste spojení s akýmikoľvek typmi konkrétnych rezervácií, záväzkov alebo itinerárov.

Tak na čo čakáš? Keď máte autorizáciu ESTA, je čas vyraziť na Open Road!

Zverejnenie FTC: Za tento príspevok sme dostali peňažnú platbu. Skutočne, cestné výlety sú tou najlepšou metódou na zažívanie americkej kultúry a krajiny.

Súvisiaci

Top 10: Najlepšia sezóna výletov na výlete je na nás, ako aj veľa ľudí využíva cestovné webové stránky, ako aj blogy na plánovanie letných prázdnin. Aj keď robíme najlepšie, aby sme navrhli širokú škálu rodinných destinácií, reštaurácií, parkov, festivalov a ubytovania, chápeme, že mnoho ďalších cestovných webových stránok sa zameriava na rovnaký cieľ. V skutočnosti sme …
27. mája 2016 v „Top 10“

4 Aplikácie Roadtrip pre rodiny, keď sa vydáte na výlet do domácnosti, pravdepodobne budete celkom nadšení zážitkom pred nami. Predtým, ako pôjdete, budete požadovať zorganizovať svoju trasu, aktivity a možnosti ubytovania. Aby ste vám pomohli s týmito úlohami, existuje niekoľko šikovných aplikácií Roadtrip, ktoré by ste chceli …
10. marca 2021 v „Post hostí“

Travel Temed Board Games podkladom dovolenky, len keď sa dostaneme do dospelosti, úplne pochopíme výlet, je lekcia v oblasti sociálnych štúdií v reálnom živote s podtónmi kartografie. Cestné mapy, ako aj navigáciu s podporou GPS, jednou z metód na prípravu mladých ľudí s predbežnými geografickými zručnosťami sú cestovné stolové hry; ako aj zahrnuté …
1. júla 2012 v „Darčeky, ako aj výstroj“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *