Príspevok pre hostí: Top 5 spôsobov, ako moja rodina ťažila z leta vonkajšej hry

minulý rok v lete, moje deti a ja sme sa zúčastnili druhej výročnej výzvy Park-A-Day Challenge Kaboom! Cieľom výzvy bolo pomôcť Kaboom! Vytvorte národnú „mapu hry“. Išli sme do viac ako 50 parkov v oblasti San Francisco Bay Area a skutočne sme sa tešili rozmanitosti a rozmanitosti nových parkov, ktoré sme objavili.

Návšteva viac ako 50 parkov má určite výhody – vybral som si päť najlepších, o ktorých sa s vami podelím:

Najprv sme dostali skvelé cvičenie – jazdecké bicykle, horolezecké siete, hojdanie vysoko, hranie značky, zrýchlenie snímok a zavesenie z misiek. Vedel som, že moje deti budú na ceste domov ticho, ak by ich tváre boli červené a ich vlasy sa prilepili na čelo.

Po druhé, vytvorili sme veľa nových priateľov. Keď moje deti našli ostatných svoj vlastný vek, predstavili by sa a nadviazali rozhovor. Čoskoro hrali spolu, rovnako ako sa poznali už roky. V tých dňoch by sme mali ťažké odísť, pretože moje deti sa bavili so svojimi novými kamarátmi.

Po tretie, preskúmali sme prírodu tak mnohými spôsobmi. Ležali by sme na prikrývku a rozhodli sme sa, ako vyzerajú mraky. Našli sme veľa chýb a presmerovali niekoľko riadkov mravcov. V parkoch s potokami sme urobili priehrady z paličiek a bahna. Raz moje dieťa malo na obed celkom vtipný vojnový boj s ambicióznym mývalom. A ach, ako sme milovali čas, aby sme si pozreli veveričky.

Po štvrté, praktizovali sme vedu bez toho, aby sme to vedeli! Zakaždým, keď sa moja dcéra snažila otáčať vyššie, praktizovala fyziku. Moje dieťa milovalo nájsť najlepšiu zmes vody a piesku, aby sa vytvoril odolný pieskový hrad – Viola! – Chémia. V jednom parku sme sa dokonca stretli s rojom včiel, čo viedlo k veľkej diskusii o biológii!

Nakoniec sme spolu trávili čas ako rodina úplne bez počítača a televíznych obrazoviek. Rozosmiali sme sa, praktizovali sme spoluprácu a striedali sme sa a moje deti si uvedomili, že mať brata a/alebo sestru bolo vlastne celkom v pohode … najmä keď ste potrebovali niekoho, kto vás tlačí na hojdačky!

Brenda Roberts recenzuje susedské parky, zábavné parky a parky vody a korčule na svojej webovej stránke.

Súvisiaci

5 automobilových hier, ktoré začleňujú vedu do vášho letného cesty, ktoré sa objavujú na automobilových hrách, ktoré udržiavajú deti okupované a učia sa súčasne? Tu je päť nápadov, ktoré zahŕňajú vedu, zatiaľ čo sa nikto nepozerá.
4. júna 2012 v „Post hostí“

Príspevok pre hostí: Top 5 Family Road Tripslowo, vyzerajúci na miesto úteku, ktoré nezlomí banku? Požiadali sme Dan Weisman z Flipkey.com, poprednú webovú stránku pre nájomné útek, aby nám poskytol niekoľko návrhov destinácií, ktoré sú hodné výletu, skvelé pre rodiny a zábavné.
13. júla 2011 v „Ubytovanie“

Ako preskúmať americké národné parky: Sladké vedenie od skúsených rodinných blogerov, ktoré máte v pláne navštíviť jeden z národných parkov roztrúsených po celom USA, American Samoa alebo na Panenských ostrovoch, chvíľu, aby ste naskenovali tento zoznam a zistili, či je váš park (váš park ( s) je na zozname. Napísané niektorými z najviac skúsených blogerov a novinárov rodiny z…
3. júla 2015 v „Národných parkoch“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *