AK Monthly Rekapitulácia: Október 2018

Adventurous Kate Zahŕňa pridružené odkazy. Ak prostredníctvom týchto odkazov uskutočníte nákup, zarobím vám províziu bez ďalších nákladov. Vďaka!

Zdieľajte na Twitteri
Zdielať na Facebook-u
Zdieľať na Pinterest
Zdieľajte e -mail

Keď sa október obáva blízko, cítim sa slabý strach z toho, čo leží pred nami. Tu začína šesť mesiacov chladu a biedy v New Yorku. Šesť mesiacov zimnej sezóny kabáty a kalové kaluže a nechcú robiť žiadne fotografie v meste, s výnimkou hneď po snežení.

Minulú zimnú sezónu som sa neskontroloval žiadne teplé počasie – namiesto toho som sa zdvojnásobil na chlad a išiel do Hokkaida a Antarktídy! Pochybujem, že urobím túto chybu dva roky po sebe. Dávam pozor na niektoré miesta, aby som rozbil zimu. Je dobré písať to z Maasai Mara v Keni, kde je teplota okolo 85 stupňov!

Workwine, začiatkom novembra je rušný čas, pretože ide o spustenie sviatočnej sezóny. Je čas na príručky darčekov z dovolenky (moja je tu a budem ho aktualizovať v pondelok pred Deň vďakyvzdania, ako vždy), vyššie sadzby reklamy na zobrazenie (yay!) A snažím sa napchať čo najviac obsahu, ako je to možné 2018 a vezmite koniec decembra.

Tu ideme – tu je to najlepšie v mesiaci!

Navštívené destinácie

New York, New York

Nairobi, Keňa

Vrcholy

Hlasovanie v strednodobých voľbách! Pretože v Deň volieb budem v Keni, uistil som sa, že dostanem hlasovanie o neprítomnosti. Tento rok v mojom okrese nie sú žiadne strašne konkurenčné preteky, ale do niekoľkých pretekov po celej krajine som hlboko investovaný. Budem sa pozerať ako na jastrab.

Postavte sa do Kene, mojej 77. krajiny! Dorazil som do Nairobi uprostred dňa 31. októbra, takže som tam tento mesiac nestrávil veľa času, ale obzvlášť som rád trávil západ slnka na vrchu helipadu v centre KICC!

Prvýkrát som nosil vysoké podpätky. Asi v roku 2008 som dostal tendinitídu vo svojej najlepšej nohe, bol som v topánke mesiac, a pretože som nemohol nosiť nič iné ako najkrajšie podpätky, pretože moja noha nebola dosť silná. Ale druhý deň som vyskúšal vysoké podpätky a bol som šokovaný, že ich vlastne môžem nosiť! Myslím, že je to kvôli silovému tréningu, ktorý som absolvoval.

Znovu umierajte moje vlasy tma. Celé a späť som sa venoval svojim medzi sebou mesiace-a teraz sa chystám na tmu na zimu tma a možno ani nebudem mať keratín, ale žijem s vlnami. Je dobré, že bude môcť znova nosiť odtiene bobúľ a burgundska; Tieto farby nefungovali s blond vlasmi.

Oslava Halloween! V posledných rokoch som nebol už veľa Halloweens, takže som sa uistil, že som tento rok oslávila – aj keď len cez víkend vopred. Išiel som ako Ruth Bader Ginsburg v telocvični!

Tiež najbláznivejší Halloween Moment sledoval agresívny opitý, ktorý sa vyhodil z baru … ľudia oblečení ako postavy Sesame Street. veľmi smiešne!

Írsky/španielsky kultúrny fúzny večer. Na svoju kampaň s Chase som sa zúčastnil večere na oslavu kariet Pyrenej a Aer Lingus Visa. Tam bol Step Dancing, Flamenco, Baileyova zmrzlina a veľa Jamona Iberico. Oveľa viac na tejto udalosti čoskoro!

Vidieť Bernhardt/Hamlet na Broadwayi. Nepočula som o tejto show, ale moja kamarátka Anna poskytla, aby nás prinútila ponáhľať lístky – a bola som tak vďačná, že to urobila, pretože táto show bola úžasná! Toto bolo pravdepodobne najlepšie obsadenie, aké som kedy videl v Broadwayovej hre. Len som rád sledoval, ako sa navzájom interagujú. a Janet Mcteer, ktorá hrala Sarah Bernhardtovú, nie je ničím bohyňou. Po tejto show uvidím doslova čokoľvek, v čom je.

Vstupenky na Rush sú iba 29 dolárov (36 dolárov s poplatkami) v aplikácii TodayTix. Choď sa na to!

Objavenie niektorých úžasných nových miest v New Yorku. Osobitná poznámka je Broken Shaker, bláznivý disco hrajúci bar Tiki na vrchu hotela v Flatiron. A konečne som sa musel stretnúť s nie tak tajným suterénom La Esquina, kde som zvykol robiť rezervácie po celú dobu späť, keď som bol recepčný. A nakoniec som sa dostal k kláštorom, kláštorom naplnený stredovekým umením!

Veľa dobrých časov s priateľmi. Večierky, noci, návštevy múzea a len sa navzájom stretávajú.

Výziev

To bol celkom dobrý mesiac výzva. Jeden lekársky problém, ktorý sa našťastie ukázal v poriadku, a jeden problém s platbami, ktorý sa bohužiaľ stále snažím vyriešiť.

WTF udalosť mesiaca

Moja sestra, jej priateľ a ja sme išli do jedného z našich miestnych barov a ja som počul najobľúbenejšiu konverzáciu – žena, ktorá sa obviňovala s mužom, sedela v bare vedľa nás a zistila, že sa práve oženil . Kričala ho a vytiahla prsteň z prstu a takmer som vytiahol sval, ktorý sa snažil konať, akoby som nepočúval každé slovo.

Písal som o tom na Facebooku tak, ako sa to deje, a moji kamaráti mi stále dávali návrhy. Na ich radu, keď bol muž v toalete, som poskytol, aby si dievča kúpil drink, ak chce zostať bez neho. Odpovedala, že je to v poriadku, bol to naozajnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *