10 vecí, ktoré si môžete kúpiť v Japonsku pre Pasalubong – najlepšie suveníry z Japonska

Jedna vec, ktorú väčšina Filipíncov robí pri cestovaní do zahraničia alebo na nové miesta, je priviesť späť Pasalubong alebo Souvenírs späť domov. Aj keď naša rodina alebo kamaráti neboli s nami na našich cestách, pamätáme si a kúpime si ich darčeky. Je to ako zdieľať kúsok našej cesty alebo skúsenosti s nimi cez Pasalubong. Ak idete do Japonska, tento článok bude diskutovať o najlepších suveníroch z Japonska.

V Japonsku je veľa zaujímavých vecí alebo jedla, ktoré sa dajú priniesť domov. Určite získate hodnotu svojich peňazí, pretože kvalita japonských položiek je svetová trieda. Dámy a páni, pripravte si pero a ceruzku alebo záložku na túto stránku, pretože vám dáme najlepšie suveníry z Japonska!

Ďalšie články, ktoré môžete čítať:

Moje 3 -dňové Tokio, Japonsko Itinerár – najlepšie veci, ktoré môžete robiť na víkendovom výlete!

Ako cestovať z Tokia do Osaka – Tipy Shinkansen a ďalšie metódy

Ako sa uchádzať o jeden vstup Japan Turistické vízum s pasom Filipínsky pas

3 -dňová Osaka, Japonská itinerár: Úžasné veci, ktoré môžete robiť v Osake!

Travel Wi-Fi, ktorý som používal v Japonsku a Južnej Kórei: Recenzia na smerovači Big Sky Nation

Obsah

Občerstvenie a jedlo pre všetkých

1. Kit Kats – jedinečné a bláznivé príchute
2. Shiroi koibito
3. Abecedová čokoláda pre vašich mladších súrodencov alebo detí

4. Dobrý deň mačiatka
5. Anime Goodies for 20s Plus

6. Kozmetické výrobky
7. Gadgets pre vašich rodičov alebo zrelší

8. Keramika
9. Japonský čaj pre vašich spolužiakov alebo priateľov v kancelárii

10. Peny
Extra: mince
Kde kúpiť suveníry?

Občerstvenie a jedlo pre všetkých

1. Kit Kats – jedinečné a bláznivé príchute

Foto: Jordi Sanchez CC BY-SA 2.0
Všetci poznáme a milujeme tú čokoládovú príchuť Kit Kat a niekedy vidíme, že matcha ochutená v niekoľkých obchodoch. Ale Japonsko má viac! Existujú tradičné príchute, ako sú jahody, melón alebo banán. Ale sú tu aj divné, ako napríklad zelený čaj Sakura, sake (japonský alkoholický nápoj) alebo miso (polievka). Kúpil som si Sakura + Roasted Sójovú fazuľu a Amazake (sladký alkoholový nápoj vyrobený z fermentovanej ryže) Kit Kat. Je to šialená príchuť; Bol som taký závratný kúpený! Prežil som, aby som ho priviedol späť na Filipíny bez zranenia. Neviete, ako to, ako to chutí, keď si kúpite, takže je to úžasný zážitok!

2. Shiroi koibito

Foto: Yusuke Kawasaki CC od 2.0
Ochutnajte bielu čokoládu v malých sušienkoch, ktoré sú známe nielen turistami, ale aj japonskými miestnymi obyvateľmi. Ver mi, predtým som pracoval v japonskej spoločnosti a môj šéf dostáva tento dobrotu od návštevníkov. Našťastie to s nami zdieľa a je to také chutné. Balenie je tiež nádherné! Je to skutočne jeden z najlepších suvenírov z Japonska.

3. Abecedná čokoláda

Foto: Shigeru-A24cc BY-SA 3.0
Táto čokoláda od Meito je úplne božská! Je vyrobený z pečeného kakaa a mlieka. Je to úžasný suvenír, najmä ak musíte dať veľa ľudí, pretože balík má vo vnútri čokoláda s veľkou veľkosťou. Pozrite sa aj na písmená na čokoláde!

Pre vašich mladších súrodencov alebo detí

4. Dobrý deň mačiatka

Hello Kitty nie je japonská, ale je britskej národnosti, ale je to postava z japonskej spoločnosti Sanrio. Od hračiek Stuff po kľúčové reťazce, dáždniky a oblečenie; Môžete si ho kúpiť v Japonsku pre svojho člena rodiny Hello Kitty Loving Family alebo Friend. Kúpil som malú súpravu so zrkadlom a hrebeňom pre dcéru môjho priateľa; Zbožňovala to! Dostal som to v obchode Hello Kitty v oblasti neďaleko Tokyo Sky Tree.

5. Anime dobroty

Môžete si tiež kúpiť anime dobroty pre svojich blízkych alebo kamarátov, pretože existuje veľa obchodov s anime alebo manga, najmä v Akihabare. Existuje však aj veľa špeciálnych obchodov; Dostal som jednu kusovú manga, sušienky a reťaz kľúča a mnoho ďalších v obchode neďaleko Crossing Shibuya. Ak chcete figúrky, vyskúšajte Mandarake v Akihabare. Videl som figúrky s pôvodnými cenami 10 000 JPY, ktoré sa majú predať v Mandarake za 3 000 JPY.

Pre 20. roky plus

6. Kozmetické výrobky

Pre tých, ktorí sú „Nagdadalaga“ alebo váš Kikay Ate alebo vaša mama, sú v Japonsku kozmetické výrobky. Môžete si kúpiť krém za svoju tvár, telo a ruky. Môžete tiež dôverovať japonským výrobkom, pretože sa vyrábajú s vysokými štandardmi.

7. Gadgety

Foto: Tomer Gabel CC BY-SA 2.0
Japonsko má nízkonákladové zariadenia; Niektoré nové, nejaké druhé ruky, ale stále stojí za to použiť! iPhone 11 (64 GB) môže stáť viac ako 1 000 USD v iných krajinách, ale v Japonsku si ho môžete kúpiť za menej ako 1 000 USD! Pozrite sa na Akihabara’s Yodobashi, pretože je to spoločnosť/ budova plná elektroniky; Telefóny, notebooky, fotoaparáty a mnoho ďalších!

Pre vašich rodičov alebo zrelší

8. Keramika

Foto: Davidegorla CC od 2.0
Japonská keramika alebo porcelán sú jedným z najelegantnejších umeleckých diel na svete a možno ju použiť (nielen na zobrazenie). Môže byť strašidelné zabaliť sa, pretože sú krehké, ale videnie ich zobrazujú alebo používajú vaši blízki, že vás bude hrdí.

9. Japonský čaj

Foto Kaensu CC BY 2.0
Jedným z dôvodov, prečo sú veľa Japoncov zdravých a žije dlho, je to, že pijú čaj, takmer každý deň; Je to súčasť ich kultúry. Tónnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *