Terwilliger Hot Springs je návšteva Oregon’s Terwilliger Hot Springs

, ktorá je viac ako hodina jazdy od Eugene do srdca Národného lesa Willamette, je obľúbenou destináciou turistov pre turistov, nadšencov vonku a turistov.

Terwilliger Hot Springs sa tiež zvyčajne nazýva Cougar Hot Springs, pretože sa nachádza v srdci ohromujúcej nádrže Cougar. Pri sledovaní horúcich prameňov dávajte pozor, pretože lesná služba 19 je veterná, strmá a vyplavená v malej časti.

Stanica Ranger a Trailhead

Moji priatelia žartovali o pozorovaniach „Cougar“ v Terwilliger Hot Springs a ja by som mal tento minulý víkend dbať na svoje mestské slovné slovo inšpirované slovo opatrne pred tým, ako som išiel so svojou matkou (trápne) a deťmi (zlyhania rodičovstva).

Na začiatok je oblečenie v Terwilliger úplne voliteľné (ale nie je povolené, kým nie je hlavná cesta mimo miesta). Zakrytá (ale otvorená) meniaca sa štruktúra udržuje batohy a uteráky pripevnené pred dažďom. Odvzdušňovacie toalety sa nachádzajú po chodníku a určená oblasť viazania psov udržiava Fido v okolí, ale nie vo vode.

Kde zostať

Nájdite ubytovanie pre rodiny s deťmi v Eugene v Oregone od konvenčných hotelov po súkromné nájomné útek prostredníctvom Stay22.com:

Psia

Bazény v štýle kaskádového štýlu sa pohybujú v teplote od 112 stupňov do 84 stupňov a sú oddelené skalnými stenami a vodnými cestami smerom nadol (horúcim až studeným) smerom. Horúce pramene sú otvorené od východu slnka po západ slnka; Nočná návšteva je prísne zakázaná (a monitorovaná) indikáciami Varovanie bezpečnostných kamier sa skrývajú v lese.

Vo vnútri bazénov, priemerná hĺbka vody okolo výšky hrudníka, s skalnatým/piesočnatým dnom. Niektorí kúpaní naplnili vedrá z vody studenej potoka (stekali z hory len v susedstve prameňov) ako spôsob, ako úžasný dole a vyčistiť.

Zatiaľ čo samotná myšlienka lesných špionážnych kamier je dostatočne motiváciou, aby som z 30. rokov 20. storočia nosil plavky, početné (asi 25%) ľudí využívalo prípustnú nahotu. Táto oblasť je uzavretá na čistenie od 8:00 do 12:00 každý štvrtok. Podľa Rangeru bola naša nedeľná popoludní check out v čase relatívne jasných/čistých podmienok namáčania.

Zahrnatá stanica

Za zmienku stojí aj počet mobilných telefónov, selfie tyčinky a blogerov (ja) s kamerami. Aj keď som sa snažil, aby som sa vyhýbal chytania tvárí (a rozmazania ľudí na mojich publikovaných fotografiách), zvážte myšlienku, že fotoaparáty sú povolené a bezdôvodná fotografia je odradená, ale nie je monitorovaná ani cenzurovaná.

Pozerajte sa z dna (najchladnejšia) bazén

Za každého, kto navštevuje Terwilliger Hot Springs, je účtovaný denný vstup do 6 dolárov (štátne a národný park sa neuplatňujú). Moje deti (vek 11 a 10 rokov) boli prijaté zadarmo, ale nie som si istý, aký je vek medzi dospelým a dieťaťom (možno 13). Ročné prijatia sú k dispozícii za 60 dolárov.

Nájdenie horúcich prameňov zahŕňa 1/4 míľovú túru z parkovacieho priestoru štrkového vozidla, okolo vodopádov Rider Creek a odišky na stanici Ranger Fee. Očakávajte vrecká bahna a noste niečo odolnejšie ako lacné žabky.

Rider Creek Falls

Uchovávajte si potvrdenie ako dôkaz o prijatí (môžete byť požiadaní, aby ste ukázali oslobodený potvrdenie na chodníku alebo na prameňoch, ak nie je obsluha prítomná). Alkohol nie je povolený a fajčenie sa odrádza v blízkosti prameňov (to znamená, že sme prešli mnohými ľuďmi fajčiarmi marihuanou v oboch smeroch).

Celkovo by som sa chcel pozrieť na Cougar Hot Springs vo štvrtok popoludní alebo piatok ráno bez mojich detí alebo matky v ťahu. Oveľa lepšia voľba pre rodiny je Belknap Hot Springs ďalších 30 (alebo tak) minút v smere ohybu.

Viac informácií nájdete na oficiálnej webovej stránke Terwilliger Hot Springs.

Šťastné chodníky!

Súvisiaci

Cesta do južného Oregonského Jacksona Wellspringsevena predtým, ako sme sa presťahovali na severozápad Tichého oceánu, začali sme skúmať početné horúce pramene v celom regióne a Jackson Wellsprings v južnom Oregone boli nejaký čas na mojom zozname kontajnerov. S teplými teplotami v polovici apríla sme sa v nedeľu popoludní nahromadili do Subaru a urobili …
1. júna 2022in „Oregon“

Päť kúpalisiek Hot Springs pre rodiny pre mnohé deti, vrcholom rodinného úteku je bazén. Či už kemping alebo zakladáte v päťhviezdičkovom hoteli, na konci dňa môže voda spojiť najchudobnejších súrodencov a rodičov unavených cestnej premávky. To znamená, jedna vec, ktorú som objavil, keď som prišiel k …
2. júla 2016 v „Epic Road Trips“

Hot Springs Central Oregon: Hot Springs, Lodge a GardensBalknap Hot Springs sú jedným z troch centrálnych Oregonských horúcich prameňov v ľahkej hodinovej jazde Eugene. Nachádza sa na rieke McKenzie, Springs bol objavený a pôvodne zriadený R.S. Belknap v roku 1869. Návštevníci dnešných Belknap Hot Springs, Lodge a Gardens Cam Cat, Prenajať si kabínu, knihu…
30. mája 2015 v „Ubytovanie“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *