5 dôvodov, ako si vziať chlapa, ktorý cestuje

, videl som a dokonca som čítal veľa blogových príspevkov o „Prečo by si sa mal oženiť s dievčaťom, ktoré cestuje“. Som dosť zvedavý, či existuje verzia pre mužských cestujúcich, takže som urobil rýchle vyhľadávanie Google a našiel niektoré články o „prečo by ste mali chodiť s chlapom, ktorý cestuje“. Dobre – už existujú zápisy pre mužskú verziu, ale nenašiel som žiadne články, ktoré by hovorili: „Mali by ste sa oženiť s chlapom, ktorý cestuje.“

Poďme to trochu zintenzívniť. Ako ženatý muž som si myslel, že môžem dať nejaké informácie o tom, prečo by sa žena mala oženiť s mužom, ktorý miluje cestovanie. Myslel som, že je dôležité, aby to žena zvážila, pretože spolu s týmto mužom strávi svoj život – budú žiť pod jednou strechou, spravovať svoje peniaze a vychovávať svoje deti.

Ženatý život môže byť dosť toxický, ale môže byť tiež plodný a všetci vieme, že cestovanie spolu uvoľňuje niektoré z týchto stresu a núti vás viac si navzájom vážiť.

Uviedol som 5 jednoduchých dôvodov, prečo by ženy mali zvážiť manželstvo s chlapom, ktorý miluje cestovanie:

Obsah

1) Vaše víkendy (alebo dni voľna) budú úžasné.
2) Vie, ako rozpočet peniaze.
3) Je na čokoľvek.
4) Je ľahký, ale pozná svoje povinnosti.
5) Pozná dôležitosť času.

1) Vaše víkendy (alebo dni voľna) budú úžasné.

Víkendy a denné voľno sú sväté pre manželku cestovateľov (TH). Odmieta akúkoľvek prácu súvisiacu s jeho prácou (pokiaľ jeho práca nie je v cestovaní) a zameriava sa na odvíjanie a užívanie života. Ale samozrejme vie, že sa musí starať o prácu v domácnosti najskôr, než sa vydá na pozoruhodnú cestu. Nechcete mať pri relaxačnej dovolenke, že ste si dali na relaxačnú dovolenku?

Go-Carting v Emerald Avenue, Pasig
Jeho predstava o rande vás zavedie niekam, kam ste sa nedostali na to, či cestuje mimo krajiny alebo do v blízkosti plážového letoviska.

Pohybuje vás z vašej zóny pohodlia a povzbudzuje vás, aby ste robili veci, ktoré by ste nikdy neurobili. Som si istý, že manželky THS sa môžu veľmi dobre vzťahovať.

2) Vie, ako rozpočet peniaze.

TH vie, že rodina potrebuje peniaze na svoje každodenné výdavky a nielen na cestovanie a voľný čas. Jeho dlhoročné skúsenosti s cestovaním ho veľmi zodpovedali za zaobchádzanie s peniazmi. Od rezervácie lacných letov a ubytovní po jedenie chutného jedla v najpriaznivejšom rozpočte v meste, cestovný manžel manželka vie, že peniaze sú cenné a musia sa minúť iba na dobré účely pri zachovaní rozpočtu. Nekupuje žiadne zbytočné veci, ktoré rodina nepotrebuje, ale oceňuje malé veci v živote, ktoré sú zadarmo – napríklad okamihy a spomienky. Cestovanie je jedným zo spôsobov, ako spolu tieto špeciálne momenty vytvárať.

Vie, ako zachrániť a investovať do budúcnosti. Keď sa budúce cesty najlepšie vykonávajú, keď sa plánujú, cestovný manžel odhaduje výdavky na konkrétne cestovanie a každý mesiac vyčleňuje peniaze pre rodinný cestovný fond. Investuje tiež časť peňazí rodiny do budúcnosti svojich detí do aktív generujúcich príjmy, ako sú nájomné nehnuteľnosti a akcie.

V Bokong Falls, Sagada
Buďte si istí, že väčšina cestujúcich tam vonku vie, ako rozpočet peniaze, pokiaľ nie sú príliš bohatí a cestujú v luxusu a nestarajú sa o vypustenie ich hotovosti alebo cestujú len preto, aby predviedli, aký úžasný je život v sociálnych médiách. Je na vás, aby ste odlíšili skutočného cestovateľa od niekoho, kto sa len snaží príliš tvrdo.

3) Je na čokoľvek.

Cestovný manžel je spontánne šťastný, kovboj a chlap. Ak ste, samozrejme, dobrodružný gal, určite budete mať radi manžílek, ktorý má rovnakú vášeň ako ten váš. Vezmite ho kamkoľvek na tomto svete a nebude mať druhé myšlienky, aby sa k vám pripojil. Jeden úsmev na tohto muža a vie, že chceš ísť niekam ďaleko.

Vyskočí z útesu, veže alebo lietadla s vami. Bude s vami prejsť cez obrovský oceán. Bude vyliezť na hory a drží ruku, kým sa nedostanete na vrchol.

Nikdy sa na neho nebudete nudiť, pretože urobí čokoľvek šialené, len aby vás potešilo. Možno ho iní považujú za zvláštneho, ale pre neho je to len jeho spôsob vyjadrenia.

Výlet do terénu a trekking na Mt. Pinatubo

4) Je ľahký, ale pozná svoje povinnosti.

Chlap, ktorý často cestuje, neznamená, že vôbec nezodpovedá. Vlastne je to naopak. Predtým, ako cestuje, zabezpečí, aby sa o všetko postaralo doma: dom, auto, účty alebo deti, ak nie sú s vami pri cestovaní. Svoju rodinu položí na prvé miesto nad všetko ostatné. Baví sa mu prítomnosť, ale tiež tvrdo pracuje a inteligentne pre budúcnosť. Je spontánny, ale tiež plánuje vopred.

Pozná svoje hranice. Ak to znamená obetovať potrebu cestovať za potreby rodiny, urobí to, pretože vie, že v budúcnosti môže cestovať, keď je všetko v poriadku. Pozná tiež dôležitosť oneskoreného uspokojenia, pretože vidí, že budúce cesty budú oveľa úžasnejšie.

Súvisiaci článok: 10 dôvodov, prečo milujem Travnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *