Sprievodca najlepšími reštauráciami na Malte

Malta môže byť malý ostrov, existujú však nekonečné reštaurácie a širokú škálu kuchyne, z ktorých si môžete vybrať. Objavenie najlepších reštaurácií na Malte je trochu úlohou, pretože všetky reštaurácie sa nevyrábajú rovnocenné.

Či už uvažujete o prepustenom jedle, niektorých uliciach, alebo viac luxusnej tanieri jedla, Malta má pre vás reštauráciu.

V tejto príručke sa chystám podeliť o naše obľúbené miesta, aby som na Malte pokazil. Strávili sme 2 mesiace bývaním a cestovaním po ostrove, ako aj mi dôverovali, počas nášho pobytu sme veľa jedli!

Tu je zoznam najlepších reštaurácií, ako aj barov, ktoré sme našli na Malte?

Reštaurácia tal-ingliz (Mgarr)

Kuchyňa: Maltčania

Hodiny: pondelok – sobota, 18:30 – 23:00

Adresa: Triq Il-Kbira, Mgarr. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Ak hľadáte tradičné regionálne jedlo, je to reštaurácia. Zo všetkých miest, ktoré sme navštívili, bola to najlepšia reštaurácia na Malte, ktorá objavila regionálne obľúbené položky ako Horse, Rabbit, Chobotnic, Snail a Quail. Netreba dodávať, že tu neexistujú žiadne vegetariánske možnosti.

Je to mimoriadne maltské miesto a objavíte sa obklopení miestnymi obyvateľmi v krásnej budove. Ponuka je dobre dostupná, ako aj veľkosti dielcov sú obrovské (rovnako ako všade na Malte). Očakávajte, že utratí okolo 45 EUR pre dvoch ľudí, aby si dali jedlo a víno.

Ho Mozzarella Store (Gzira)

Kuchyňa: Talianska

Hodiny: 9:00 – Midnight, každý deň

Adresa: 195 Strand, Triq IX Xatt, Gżira GZR, Malta, Gżira. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Keďže Taliansko je extrémne blízkym susedom na Malte, nie je žiadnym prekvapením, že po celom ostrove existujú talianske vplyvy. Táto bit reštaurácia / obchod / deli robí ručne vyrábané Buffalo Mozzarella denne – skutočne znamená „vysoko kvalitný taliansky mozzarella“. Pizze sú ukončené drevom, ako aj čerstvá mozza na vrchole je vynikajúca.

Môžete si vybrať z autentických šalátov, cestovín, sendvičov a predjedál. Pizza Margherita ide za 7,50 EUR, zatiaľ čo Bruschetta je 2,00 EUR.

Mint Cafe (Sliema)

Kuchyňa: medzinárodná, zdravá

Hodiny: utorok – nedeľa, 8:00 – 16:00

Adresa: 30/39 Luzio Junction, Stella Maris Street, Sliema. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Webové stránky: http://www.mintmalta.com/

Ak hľadáte zdravé, ľahké a miestne jedlo z miestnych zdrojov, skontrolujte Mint Cafe. Toto je určite jedna z najlepších reštaurácií na Malte. K dispozícii je veľký vnútorný priestor na posedenie, ako aj vonkajšie, s dážďmi alebo intenzívnym slnkom.

Čerstvé bylinky rastú vonku, personál je priateľský, jedlo je chutné a náklady sú dobré. Aj keď reštaurácia nie je striktne vegetariánska, existuje veľa vegetariánskych a vegánskych možností. Objednajte si jedlo pri pulte a sadnite si, aby ste sa podávali.

Placká z cíceru s jačmeňom a zeleninovým šalátom stojí 9,00 EUR, hydina s brie a paradajkovým sendvičom je 5,80 EUR, smoothies je okolo 3,50 EUR, latte stojí 1,50 EUR. Náklady sa líšia.

Vinum vinárna bar v Fontanella (Mdina)

Kuchyňa: Maltese, Stredomorie, medzinárodné

Hodiny: pondelok – sobota, 19:00 – neskoro

Adresa: 1, Bastion Street Mdina Malta. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Webové stránky: http://www.vinumwinebar.com/

Na Malte je bežné ísť do vinárov so skupinou dobrých priateľov. Vinný bar Vinum je vynikajúcou polohou na uspokojenie nápoja a jedla. Palrované, stredoveké mesto Mdina je nádherné, najmä keď sa rozsvieti v noci.

Menu je kombináciou regionálnych pôžitkov, okrem stredomorského a celého cestovného. Maltské taniere sú významné a budú kŕmiť pár ľudí. Začnite s tanierom, aby ste predviedli svoju skupinu, potom sa objavte pizzou, grilovanými rybami, hamburgerom alebo chutnými cestovinami.

Jedlo pre 2 vrátane hlavného, ​​predjedla, ako aj nejaké víno bude náklady okolo 50,00 EUR.

Pastizzi obchody (ostrov široký, najlepší v Rabate)

Kuchyňa: Maltčania

Hodiny: skoro až do neskoro

Adresa: Island široký, ale Crystal Palace sa však chápe ako najlepší. Triq San Pawl, Ir-Rabat, Malta. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Pastizzi sú malé, šupinaté, plnené pečivo, ktoré sú prominentným raňajkovým alebo občerstveným jedlom na Malte. Môžete ich objaviť v obchodoch a pastizériách v malom rohu v každom meste, pravdepodobne však najlepšou reštauráciou na Malte pre Pastizzi je Crystal Palace. Ale sotva môžete zavolať do reštaurácie-je to skôr diera v stene.

Tieto chutné (aj keďnot extremely healthy) morsels are full of mushy peas or ricotta cheese as well as go for just €0.30 a piece.

Michael’s (Valletta)

Cuisine: Mediterranean

Hours: Monday – Saturday, 12:00-3:00 as well as 7:00 – 10:30pm.

Address: 113, Archbishop Street, Valletta. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Website: http://www.michaels.com.mt/

If you’re want a more upscale restaurant, without the high prices, then make a booking at Michael’s. set in an old building in the lovely UNESCO city of Valletta, the father-son chef duo whip up contemporary food with authentic flavours. The kitchen area right here is open as well as you can go as well as have a look at your food being prepared.

Starters as well as soups begin at €8.50, pasta from €16.50 as well as mains from €23.50. Fresh, regional seafood as well as meats are prominent on this menu as well as there aren’t any vegetarian options.

Soul Food (Valletta)

Cuisine: Healthy, Mediterranean

Hours: Monday – Friday, 10:00am – 6:00pm, Sunday 10:00am – 6:00pm

Address: 76 vendors St. Valletta. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Facebook Page: https://www.facebook.com/soul.food.valletta/

As with Mint in Sliema, spirit Food right here in Valletta offers healthy, wholesome meals. This little restaurant has tables pouring out onto the street. It’s vegan as well as vegetarian friendly with fresh quinoa as well as avocado salads, pastas, smoked salmon as well as much more.

Homemade flatbread is €5.90, primary programs are around €12.00 as well as desserts are €4.50 as well as up.

Ta’ Marija restaurant (Mosta)

Kuchyňa: Maltčania

Hours: Wednesdays as well as Fridays have Folklore nights.

Address: 71, Constitution Street, Mosta Click right here for directions.

Website: http://www.tamarija.com/

Although a touristy spot, this is the very best restaurant in Malta for traditional dancing! In fact, it’s the only one. You get to enjoy a significant Maltese meal, total with alcoholic drinks as well as return deliver for €50 / person.

Then, after dinner as well as dessert, a stage increases off of the ground as well as women dressed in traditional attire perform a few dances.

Lunch as well as dinner set menus go for €30 (on the days that don’t have the folklore dancing).

The food right here is quite good, as well as the environment is a bit touristy, however the dancing is truly excellent as well as the owner Marija is kind as well as is extremely proud of her restaurant – she’s been running it since 1964.

You can see on a tour or independently. If you would like transportation to as well as from your hotel, purchase tickets from one of the tour operators along Triq Ix Xatt road in Sliema.

The Compass Lounge (Sliema)

Cuisine: Mediterranean, international

Hours: 7:00am – 4:00am, daily

Address: Tower Road, Sliema. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Website: http://www.thecompasslounge.com/

This is a casual dining choice with a excellent view, great food as well as a happy Hour. The food right here can be a bit hit as well as miss, however it’s always hectic with both locals as well as tourists, as well as the drinks are always good. You can come right here for breakfast, lunch as well as dinner.

Try the forcaccia bread with parma ham, rocket as well as parmesan for €5.50. It’s tasty as well as affordable.

Insider Tip: If you get the Malta discount rate Card, you’ll get a 50% discount rate on food (not drinks).

Shawarma Shops (Island-Wide)

Cuisine: middle Eastern / Turkish

Hours: Lunchtime – late

Address: Everywhere.

There are many middle Eastern as well as Turkish immigrants in Malta, as well as with them comes some tasty (and affordable) food! You’ll discover falafel, poultry shawarma, grilled chicken, soups as well as of course, all of the side dishes to select from – salads, hummus, bread, vegetables, etc.

A takeaway box with falafel as well as as many side dishes that will in shape costs €6.50.

Fra Giuseppe (Balzan)

Kuchyňa: Maltčania

Hours: Monday – Sunday, 6:30pm – Late. Wednesday, Thursday, Friday, Sunday, 11:00 – 2:00pm

Address: 3 Triq Dun Spir Sammut Hal Balzan. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Website: http://www.fragiuseppe.com/

This wine as well as coffee bar is set in a 300 year old building! Not only is the place incredible, however the servers are friendly as well as the food as well as wine are extremely great as well. It may be called a wine as well as coffee bar,Avšak tiež podávajú jedlo.

FTIRAS (Maltese sendviče) sú 4,50 EUR, taniere začínajú na 11,00 EUR, šaláty od 7,50 EUR, ako aj výdavky na zábaly 6,50 EUR. Rovnako majú každodenné jedlá, na ktoré sa môžete opýtať. Vína pri skle začínajú na 4,00 EUR.

Country Terrace (bonus! Nájdené v Gozo)

Kuchyňa: Stredomorie, medzinárodné

Adresa: Triq Iz Zewwieqa, Mgarr, Gozo. Kliknutím doprava tu nájdete pokyny.

Webová stránka: http://hostingbydavi.info/country-terrace/

Aj keď sa táto reštaurácia nachádza skôr na ostrove Gozo ako na Malte, museli sme ju pridať do zoznamu. Väčšina ľudí trávi aj pár dní na Gozo, alebo sa aspoň zamieňa na jednodňový výlet. Country Terrace sa nachádza v Mgarr, rovnako ako rýchly výlet z jazdy / autobusu z kopca z prístavu, kde prichádza trajektová loď.

Prístav, ako aj na ostrov Comino Island, stolovanie s výhľadom na Stredozemné more, robí nádherný večer. Morské plody sú tu chutné, ako aj časti sú veľké. Služba je tiež veľmi dobrá. Vyskúšajte lososa, mušle, syr Brie, ako aj kuracie mäso.

Tip zasvätených osôb: Jedlá práve tu sú zľavnené 50% s kartou diskontnej sadzby z Malty.

Cítite sa hladní?!

Jedna vec je istá, na Malte nie je nedostatok reštaurácií! Môžete celkom objaviť akýkoľvek typ typu kuchyne, ktorú máte. Náklady sú spravodlivé a veľkosti dielov sú obrovské. Hodnota za peniaze týkajúce sa jedla na Malte je vynikajúca. Dúfajme, že tento zoznam vám poskytol niekoľko skvelých konceptov reštaurácií pre nabudúce, keď uvidíte Maltu.

Pozrite sa na ďalšie články z Malty tu:

Konečný sprievodca pri návšteve Malty

TV Goatlife: Round-up 2 mesiace na Malte

21 obrázkov, ktoré vás ovplyvnia cestovať na Maltu

Život na Malte: Úvod do nášho dočasného domu

Už ste už cestovali na Maltu alebo ste tam online? Ktoré reštaurácie mi chýbali? Povedzte nám v komentároch!

Páči sa mi tento príspevok? Pripnúť!

Zrieknutie sa zodpovednosti: Kozy na ceste sú partnerom Amazonu, ako aj pridruženou spoločnosťou pre niektorých ďalších maloobchodníkov. This means we make commissions if you click links on our blog as well as purchase from those retailers.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *